Concertagenda 2017

Januari 2017 (klik hier)

6 januari
Syrène Saxofoonkwartet
Drie-Koningen Concert
19.00 uur Nijmegen (besloten concert)

11 januari
Royal Concertgebouw Orchestra
Vioolconcert, Alban Berg
20.15 uur Concertgebouw Amsterdam
m.m.v Janine Jansen, viool
13 januari
Royal Concertgebouw Orchestra
Vioolconcert, Alban Berg
20.15 uur Concertgebouw Amsterdam
m.m.v Janine Jansen, viool

16-21 januari
Asia-tour Royal Concertgebouw Orchestra
Vioolconcert Alban Berg m.m.v. Janine Jansen, viool
Concerten in Shanghai en Peking, China

28 januari
Syrène Saxofoonkwartet
Belgisch debuut in Antwerpen!
De Singel
Desguinlei 25
2018 Antwerpen

29 januari
Nationaal Kinderkoren Festival
Plastic Soep-lied – Micha Hamel
i.s.m. De Nederlandse Opera
16.30 uur, Stopera Amsterdam

Februari 2017 (klik hier)

2 februari
Royal Concertgebouw Orchestra
Symphonic Dances from Westside Story- Leonard Bernstein
Amérique de Nord – Richard Rijnvos (wereld-première)
21.15 uur Concertgebouw Amsterdam

3 februari
Royal Concertgebouw Orchestra
Symphonic Dances from Westside Story- Leonard Bernstein
Amérique de Nord – Richard Rijnvos (wereld-première)
20.15 uur Concertgebouw Amsterdam

4 februari
Royal Concertgebouw Orchestra
Symphonic Dances from Westside Story- Leonard Bernstein
Amérique de Nord – Richard Rijnvos (wereld-première)
21.00 uur Concertgebouw Amsterdam

12 februari
Aurelia Saxophone Quartet
Kunstkring Hengelo
Bartok, Bosmans, Farkas, Glazunov
12.00 uur Waterstaatskerk Hengelo

15 februari
Prins Claus Conservatory
Student-concert of students of mine
Schmitt, Tomys, Fauré, Maurice & Milhaud
19.30 uur, A-E-zaal Prins Claus Conservatorium
Groningen

16 februari
Syrène Saxofoonkwartet
Ragtime- Café
Joplin, Bolcom, Bernstein & Gershwin
20.00 uur Kleine Zaal Orpheus Apeldoorn

19 februari
Syrène Saxofoonkwartet
De Romanov’s en Revolutie
Tchaikovsky, Rachmaninov, Glazunov
14.00 uur Hermitage Amsterdam

24 februari
Aurelia Saxophone Quartet
Folk-stories
Farkas, Bartók & Glazunov
20.00 uur Noorddijk 90 Wormerveer
kaarten alleen op reservering:
info@maroeska.com/femkeijlstra@hotmail.com

Maart 2017 (klik hier)

2 maart
Anima Eterna
George Gershwin op historische instrumenten
An American in Paris
Rhapsody in Blue
20.00 uur De Singel, Antwerpen (BEL)

3 maart
Anima Eterna
George Gershwin op historical saxophones
An American in Paris
Rhapsody in Blue
20.00 uur Concertgebouw, Brugge (BEL)

4 maart
OPEN DAG/OPEN DAY
Prins Claus Conservatory
10.00-15.00 h.
Saxophone students of Femke IJlstra play a concert in A-E Zaal.

5 maart
Anima Eterna
George Gershwin on historical saxophones
An American in Paris
Rhapsody in Blue
15.00 uur Dijon, (FRA)

18 maart
Nieuwe Noten
Duo met Fie Schouten, basklarinet
Cristian Lauba, Massai
15.00 uur Amsterdam (locatie n.t.b.)

22 maart
Lunchconcert met Fie Schouten, bas-klarinet
Muziek van Lauba, Tsoupaki
m.m.v leerlingen van het Prins Claus Conservatorium
12.30 uur Oosterpoort Groningen

25 maart
Houtblazersdag
Alle houtblazers van elk niveau zijn welkom.
Workshops, individuele lessen, eindconcert
10.00-16.00 uur Prins Claus Conservatorium
Veemarktstraat 76, Groningen
AANMELDEN: www.hanze.nl/blazersdagen

26 maart
Syrène Saxofoonkwartet
Ragtime- Café
Joplin, Bolcom, Bernstein & Gershwin
11.00 uur
De Flint, Amersfoort
KAARTEN: bespreekbureau van Flint (Coninckstraat 60, Amersfoort)
telefonisch via 033 4 229 229

Muziek in d’ olle Buurt Tolbert, Groningen Concert i.s.m Prins Claus Conservatorium.  Muziek door studenten van PCC muziek van Calliope, Britten en van Onna. Duo Massai door Fie Schouten, basklarinet en Femke IJlstra, saxofoon.

15.00 uur Oude kerk in Tolbert, Groningen

28 maart
Prins Claus Conservatory
Student Concert with saxophone students of jazz- & classical department
19.30 uur A-E Zaal Prins Claus Conservatorium
Veemarktstraat 76, Groningen Toegang gratis!

April 2017 (klik hier)

1 april
Maestro
20.00 uur Augustinusga

5 april
Prins Claus Conservatory
Student-concert of saxophone students of Femke Ijlstra
19.30 uur, A-E-zaal Prins Claus Conservatorium
Veemarktstraat 76, Groningen
toegang gratis!

8 april                                                                                                                                                                                         Solist bij Voorjaarsconcert van CMV Oranje Minnertsga                                                                                                                       20.00 uur Meinardskerk, Minnertsga

Mei 2017 (klik hier)

2-5 mei
Erasmus exchange
Conservatorio Superior f Música de Aragón
Nacho Gascón
Lessons, concert
Barcelona (ESP)

14 mei
Syrène Saxofoonkwartet
Saxofon i Russo
Rachmaninov, Firsova, Glazunov & Tchaikovsky
15.00 uur Venray (besloten concert)

19 mei
Aurelia Saxophone Quartet
19.30 uur Haan (DUI)

21 mei
Aurelia Saxophone Quartet
Bartók, Glazunov & Vaughan Williams
Atlas Theater, Emmen
11.00 uur
Raadhuisplein 100
7811 AP Emmen (NL)
KAARTEN: 0591-850856
e-mail: info@atlastheater.nl
http://www.atlastheater.nl/voorstelling/163/aurelia-saxofoon-kwartet/5869

24 mei
Syrène Saxofoonkwartet
Concert in Leuven (BEL)
tijd en locatie n.t.b.

28 mei
Syrène Saxofoonkwartet
Ragtime Café
Joplin, Bernstein, Gershwin
Koffieconcert 11.45 uur
Stadstheater Zoetermeer
Theaterplein 10 Zoetermeer
KAARTEN: 079-3427565
https://stadstheater.nl/?term=syrene

Juni 2017 (klik hier)

1 juni
DUO IJlstra-Garcia, saxofoon & piano
Colores del Súr
Ravel, Francaix & De Falla
De Overkant, Ouddorp

3 juni
VRIENDINNENDAG
georganiseerd door Syrène Saxofoonkwartet
10.00 – 15.00 uur Utrecht
workshops, lifestyle, spoedcursus & saxofoon spelen
met leukste dames kwartet van Nederland!
OPGEVEN: info@syrenesaxofoonkwartet.com
Locatie: http://www.zimihc.nl

3 juni
Syrène Saxofoonkwartet
Bach Festival Utrecht
tijdstip/locatie n.t.b.

7 juni
Prins Claus Conservatory
Student-concert of saxophone students of mine
19.30 uur, A-E-zaal Prins Claus Conservatorium
Groningen
toegang gratis!

9 juni
DUO IJlstra-Garcia: saxofoon & piano
Promotie-optreden bij Omrop Fryslân
17.30 uur Radio Fryslân

10 juni
Nederlands Philharmonisch Orkest
Vioolconcert- Alban Berg
20.15 uur Concertgebouw Amsterdam

11 juni
Nederlands Philharmonisch Orkest
Vioolconcert- Alban Berg
20.15 uur Concertgebouw Amsterdam

14 juni
Royal Concertgebouw Orchestra
Symphonia Domestica- Richard Strauss
o.l.v. K. Petrenko
20.15 uur Concertgebouw Amsterdam

15 juni
Royal Concertgebouw Orchestra
Symphonia Domestica- Richard Strauss
o.l.v. K. Petrenko
20.15 uur Concertgebouw Amsterdam

16 juni
Royal Concertgebouw Orchestra
Symphonia Domestica- Richard Strauss
o.l.v. K. Petrenko
20.15 uur Concertgebouw Amsterdam

24 juni
Radio Filharmonisch Orkest
Zaterdagmatinee
14.15 uur Concertgebouw Amsterdam

25 juni
DUO IJlstra-Garcia: saxofoon & piano
City-Proms Leeuwarden
tijdstip n.t.b

Juli 2017 (klik hier)

15 juli
Aurelia Saxophone Quartet
Zeeland Fietstour in Walcheren, Zeeuws-Vlaanderen en Tholen.
Drie korten concerten voor publiek dat langs verschillende concerten fietst.
tijd: n.t.b.

19-22 juli
SOLOIST
WASBE Congress
Solo-spelen met Project Orkest o.l.v. Ivan Meijlemans
Tivoli Vredenburg, Utrecht

23 juli
DUO IJlstra-Garcia: saxofoon & piano
Wonderveel Festival
‘Weeshuis van de klassieke hits’
14.30 uur
http://www.wonderfeel.nl/home/

Augustus 2017 (klik hier)

17-22 augustus
TEACHING:
Festival Mozart Association Terni
Masterclasses, concerts
Narni, Italy
more info: mozart.terni@gmail.com
femkeijlstra@hotmail.com
26 augustus
Noord Nederlands Orkest
Filmmuziek uit Pulp Fiction
Robeco Zomerconcerten
20.00 uur Concertgebouw Amsterdam

Concertagenda 2016

Juli 2016 (klik hier)

3 juli – 15.00 uur
Solo-optreden met Noord Nederlands Orkest
Hotel Lauswolt Beetsterzwaag
17 juli – 31 juli
Syrène Saxofoonkwartet
Syrene goes Canada!
Tournee Canada
Niagara on the Lake, Ottawa & Waterloo (CAN)

Augustus 2016 (klik hier)

15 augustus
Mozart Italia Sede di Terni
i.s.m. Natasa Sarcevic, piano
Milhaud – Scaramouche,
Morricone, Piazzola
21.00 uur Narni, Italië

16 augustus
Mozart Italia Sede di Terni
Maurice, Lago, Cockcroft, Depelsenaire
Natasa Sarcevic, piano
m.m.v. Omar Tomasoni, trompet
21.00 uur Narni, Italië

22 aug-28 augustus
Syrene Saxofoonkwartet
Fulkaan Simmerakademy i.s.m. Kunstwerk Fryslan
Workshops, masterclasses en concerten.
Uit-markt Leeuwarden

September 2016 (klik hier)

2 september
Live op Radio 4. NTR Podium
met Celia Gacria-Garcia, piano
16.30 uur Mediapark, Hilversum
De Falla, Francaix en Ravel

‘Who dun it?’
Maurice – Tableaux de Provence, Francaix – Cinque Danses Ecxotique en improvistaie
met Celia Garcia-Garia, piano
20.00 uur Tolhuistuin, Amsterdam

7 september
Besloten concert tijdens afscheid van Commissaris van de Koning
14.30 uur Provinciehuis, Leeuwarden.
Milhaud – Scaramouche, De Falla- Seven popular Songs, Ravel – Piece en forme de habanera
m.m.v. Celia Garcia – Garcia

10 september
Emmy Verhey Festival, Zalt-Bommel
13.30 uur i.s.m. Ru Stolk, orgel
Bozza en Badings – Intermezzo

16.30 uur i.s.m. Tobias Borsboom
Noda – Maï, Maurice-Tableaux de Provence en Yoshimatsu – Fuzzybird Sonata

20.15 uur
I.s.m. Tobias Borsboom, piano en Merel Vercammen. viool
Eychenne – Cantilène et Danse, Milhaud – Scaramouche

11 september
DUO IJlstra-Garcia
Spiegelzaal Concertgebouw
Live op radio 4 10.00 uur
presentatie: Hans vd Boom

14 september
Tonhalle Orchester
Frozen Time – Gruber
20.00 uur Tonhalle, Zurich (Zwitserland)

15 september
Tonhalle Orchester
Frozen Time – Gruber
19.30 uurTonhalle, Zürich (Zwitserland)

16 september
Syrène Saxofoonkwartet
besloten concert
17.00 uur, Foyer Concertgebouw Amsterdam

Syrène Saxofoonkwartet CD – releaseparty
‘Fresh, Sweet & Sturdy’
Splendor, Amserdam
20.15 uur
Bernstein – Ouverture to Candide
Gershwin – An American in Paris

18 september
Recital duo IJlstra-Garcia
11.00 uur, Cacaofabriek Helmond

23 september
Syrène Saxofoonkwartet i.k.v. Fiere Vrouwen
20.30 uur
Werfkelder, Utrecht
Maessen – Dear Virginia

24 september
Aurelia Saxofoonkwartet
Besloten concert n.a.v. Klassiek Geeft, radio 4
16.00 uur Bilthoven

25 september
Syrène Saxofoonkwartet
Festival Kamerklanken
Gershwin- An American in Paris
Barber – Adagio for Strings
Bernstein – Ouverture to Candide
Francaix – Petit Quatuor
Haydn – Strijkkwartet op. 20 no. 1
14.00 uur
15.15 uur
16.30 uur
Sociëteit Amicitia en de Zwarte Arend,
Den Bosch

26 september
Dag van de Kamermuziek
Aurelia Saxofoonkwartet
Sweelinck – Chromatische Fantasie
Bosmans – Strijkkwartet
14.00 uur MCO Hilversum (besloten concert)

Oktober 2016 (klik hier)

1 oktober
Radio Filharmonisch Orkest
Rachmaninov – Symfonische Dansen
14.15 uur
Concertgebouw, Amsterdam

12 oktober
Koninklijk Concertgebouw Orkest
Gruber – Aerial
20.00 uur Concertgebouw, Amsterdam

13 oktober
Koninklijk Concertgebouw Orkest
Gruber – Aerial
20.00 uur Concertgebouw, Amsterdam

14 oktober
Koninklijk Concertgebouw Orkest
Gruber – Aerial
20.00 uur, Parijs

15 oktober
Koninklijk Concertgebouw Orkest
Gruber – Aerial
20.00 uur, Dortmund

22 oktober
Syrène Saxofoonkwartet
Fris Zoet en Stevig CD-release Tour
Haydn – Opus 20 no.1
Samama – Syrene’s opus 79
Gershwin – An American in Paris
15.30 uur, Nieuwe Kerk Haarlem

30 oktober
Syrène Saxofoonkwartet
Fris Zoet en Stevig CD-release Tour
Haydn – Opus 20 no.1
Samama – Syrene’s opus 79
Gershwin – An American in Paris
11.00 Stamhotel, Garderen

November 2016 (klik hier)

5 november
Aurelia Saxofoonkwartet
Purcell – Dido and Aeneas
m.m.v. Operakoor Utrecht
19.30 uur en 21.30
Van Speelklok tot Pierement, Utrecht

6 november
Syrène Saxofoonkwartet
Fris Zoet en Stevig CD-release Tour
Haydn – Opus 20 no.1
Samama – Syrene’s opus 79
Gershwin – An American in Paris
16.00 uur Domani, Venlo

12 november
Syrène Saxofoonkwartet
Fris Zoet en Stevig CD-release Tour
Haydn – Opus 20 no.1
Samama – Syrene’s opus 79
Gershwin – An American in Paris
20.00 uur Nuts-zaal, Enkhuizen

17 november
Aurelia Saxofoonkwartet
SAX-16
Sciarrino – Il Piedi, voor saxofoonkwartet en 100 saxofoons.
20.00 uur Vredenburg, Utrecht

20 november
Duo met Mette Laugs, fagot
Gavin Bryars
15.30 uur Salvatorkerk, Arnhem

21 november
Syrène Saxofoonkwartet
Fris Zoet en Stevig CD-release Tour
Haydn – Opus 20 no.1
Samama – Syrene’s opus 79
Gershwin – An American in Paris
Opium op Radio 4, 22.30 uur VondelCS, Amsterdam

27 november – 4 december
Festival Musica Classica Brazilië
Glazunov, Schulhoff, Gershwin, Eychenne & Sjostakovitsj
m.m.v.o.a. Mira Adami, piano & Rosanne Philippens
Concerten 28 /29 november en 1 december
João Pessoa, Brazilië

December 2016 (klik hier)

27 november – 4 december
Festival Musica Classica Brazilië
Glazunov, Schulhoff, Gershwin, Eychenne & Sjostakovitsj
m.m.v.o.a. Mira Adami, piano & Rosanne Philippens
Concerten 28 /29 november en 1 december
João Pessoa, Brazilië

8 december
De Bezetting Speelt
uitreiking Erasmusprijs
Walton – Facade
Paleis op de Dam
16.00 uur (besloten concert)

11 december
Syrène Saxofoonkwartet bij Podium Witteman!
Fris Zoet en Stevig CD-release Tour
Gershwin – An American in Paris
18.10 uur Podium Witteman, NPO 2
Hallenstudio, Amsterdam

16 & 17 december
Kerstconcerten door studenten van Prins Claus Conservatorium.
m.m.v. studenten Saxofoon Klassiek
Glass – Windcatcher
Ostransky – Three pieces
Fauré – Cantique de Jean Racine
20.15 uur, Nieuwe kerk Groningen
20.15 uur Josefkerk, Assen

21 december
Voorspeelavond door studenten saxofoon Prins Claus Conservatorium
19.30 uur, A-E Zaal Conservatorium Groningen

31 december
Silvester Konzert
Gershwin – An American in Paris/ Rhapsody in Blue
Tonhalle Orchester
19.00 uur Tonhalle, Zurich
Zwitserland

 

Concertagenda 2015

April 2015 (klik hier)

25 april – 14.15 uur
Radio Filharmonisch Orkest
Bolero, Maurice Ravel, Concertgebouw

27 april – 20.00 uur
I.s.m. Fanfare Wilhemina Leens
Syrène Saxofoonkwartet

Mei 2015 (klik hier)

1 mei – 22.00 uur
Opium op 4, Radio4
Syrène Saxofoonkwartet Der Tod und 4 Mädchen i.s.m. Fotografe H. de Gier

9 mei – 20.00 uur
De Zeven Linden, Utrecht
Syrène Saxofoonkwartet Der Tod und 4 Mädchen i.s.m. Fotografe H. de Gier

10 mei – 16.00 uur
Kapel Gijsbert, Bronkhorst
Syrène Saxofoonkwartet Der Tod und 4 Mädchen i.s.m. Fotografe H. de Gier

14 mei – 16.00 uur
Fort Kijkduin, Den Helder
Syrène Saxofoonkwartet Der Tod und 4 Mädchen i.s.m. Fotografe H. de Gier

17 mei – 19.00 uur
Hunebed-Centrum, Borger
Syrène Saxofoonkwartet Der Tod und 4 Mädchen i.s.m. Fotografe H. de Gier

19 mei – 19.00 uur
A.E-zaal, Groningen
Voorspeelavond studenten van Prins Claus Conservatorium

25 mei – 10.00 uur
Leiden, hofje n.t.b.
Syrène Saxofoonkwartet, Friszoet & Stevig

30 mei – 20.15 uur uur
Festival Oranjewoud, Oranjewoud
Syrène Saxofoonkwartet Der Tod und 4 Mädchen i.s.m. Fotografe H. de Gier

Juni 2015 (klik hier)

1 juni – 19.00 uur
Stopera, Amsterdam
Lulu, Alban Berg-Koninklijk Concertgebouw Orkest

4 juni – 12.30 uur
Azijnfabriek, Den Bosch
Syrène Saxofoonkwartet, Der Tod und 4 Mädchen i.s.m. Fotografe H. de Gier

6 juni – 19.00 uur
Stopera, Amsterdam
Lulu, Alban Berg-Koninklijk Concertgebouw Orkest

7 juni – 13.30/15.30 uur
Concertgebouw Amsterdam
Kids Concert Schilderijen Tentoonstelling- M. Moussorgsky

8 juni – 19.00 uur
Stopera, Amsterdam
Lulu, Alban Berg-Koninklijk Concertgebouw Orkest

14 juni – 19.00 uur
Stopera, Amsterdam
Lulu, Alban Berg-Koninklijk Concertgebouw Orkest

15 juni – 19.00 uur
A.E-zaal, Groningen Prins Claus Conservatorium
Leerlingen van Femke IJlstra doen eind-examen; Ruud Splinter/Marrich Noordmans

16 juni – 20.00 uur
Kleine zaal, Concertgebouw, Amsterdam
De houtblazers van Koninklijk Concertgebouw Orkest i.s.m. Davide Lattuada, basklarinet

20 juni – 19.00 uur
Stopera, Amsterdam
Lulu, Alban Berg-Koninklijk Concertgebouw Orkest

21 juni – 12.30 uur
Openluchttheater, Vondelpark, Amsterdam
Lulu, Alban Berg-Koninklijk Concertgebouw Orkest

23 juni – 19.00 uur
Stopera, Amsterdam
Lulu, Alban Berg-Koninklijk Concertgebouw Orkest

25 juni – 19.00 uur
Stopera, Amsterdam
Lulu, Alban Berg-Koninklijk Concertgebouw Orkest

28 juni – 19.00 uur
Stopera, Amsterdam
Lulu, Alban Berg-Koninklijk Concertgebouw Orkest

Juli 2015 (klik hier)

14 juli – 18.00 uur
Saxofooncongres, Straatsburg
Aurelia Saxofoonkwartet at Sax- Open 2015 Salle de la Bourse

15 juli – 12.30 uur
St. Pierre le Jeune
Aurelia in Straatsburg

Augustus 2015 (klik hier)

9 augustus – 16.00 uur
Stichting Apassiontato
Zomerse Serie: Trio i.s.m. Annelies Vrieswijk, sax
Mark Toxopeus, Piano
muziek van F. Poulenc

14 tot 23 augustus – 16.00 uur

Femke speelt in: De Bezetting is.s.m. de Nationale Reisopera Facade van Walton.

 

September 2015 (klik hier)

13 september – 14.00/15.00/16.00 uur
Syrène

Monumentendag te Dordrecht Gemeentehuis, Dordrecht
Drie spetterende half uurtjes met muziek van Jean Francaix,
Georg Friedrich Händel & Michael Nymann

20 september – 16.00 uur
Het Promenade Orkest

Grote Kerk, Den Haag i.s.m. Het Promenade Orkest
The Peacemakers – Carl Jenkins

26 september – 20.00 uur
Workshop

Werfkelder, Utrecht
solo-optreden in het befaamde ‘Pinda-concert’

Oktober 2015 (klik hier)

3 oktober – 15.00 uur
RCO Camerata

Muziekgebouw aan ’t IJ, Amsterdam
RCO Camarata – Der Kaiser von Atlantis van Viktor Ulmann.
Opera geschreven in concentratiekamp
http://www.cameratarco.com/october-3-2015-amsterdam-muziekgebouw-aan-t-ij/

4 oktober – 15.00 uur
Aurelia

Besloten optreden, Hardenberg
Aurelia is hekkensluiter van concertserie in huiskamer.

4 oktober – 19.30 uur
Syrène

Besloten optreden, Amsterdam
Syrène laat van zich horen tijdens een brainstorm-avond voor het project Fiere Vrouwen.

4 oktober – 19.30 uur
Syrène

Besloten optreden, Amsterdam
Syrène laat van zich horen tijdens een brainstorm-avond voor het project Fiere Vrouwen.

12 oktober – 15.00 uur
Aurelia

Johanneskerk Twekkelo, Enschede
Ravel: Professeur de Composition
Muziek van Ralph Vaughan Williams,
George Gershwin & natuurlijk Ravel’s Strijkkwartet
http://www.concertentwekkelo.nl/Concerten_Twekkelo/agenda.html

12 oktober – 15.00 uur
Sax-studenten van Femke

A-E Zaal – Prins Claus Conservatorium, Groningen
Voorspeelavond door studenten saxofoon.

28 oktober – 18.00 uur
Syrène

Herinnering Verlicht – De Nieuwe Ooster, Amsterdam
Met muziek die troost brengt: Franz Schubert, Frédéric Chopin & Gabriël Fauré

November 2015 (klik hier)

12 november – 15.00 uur
Syrène

Spieghel Avond– Spieghelkerk Bussum
Syrène gaat literair met schrijver Gustaaf Peek

http://www.spieghelkerk.nl

21 november – 20.00 uur
Syrène

November Winds – Pypketsjerke Augustinusga
Muziek van Michael Nymann, Queen & Rob Goorhuis
i.s.m. Femke’s oude fanfarekorps, De Bazuin.

29 november – 12.15 uur
Syrène

Kasteelconcert- Kasteel Daehlenbroeck
De Muze- met muziek van Gabriel Fauré, Frédéric Chopin & Leo Samama (wereldpremière!)
http://www.daelenbroeckconcerten.nl

December 2015 (klik hier)

13 december – 15.00 uur
Fries Toptalent Concert/Friese Emmy

AEGON-zaal De Harmonie, Leeuwarden
Concertino da Camera- Jacques Ibert
Maï – Ryo Noda
Begeleiding: Filharmonie Noord o.l.v T. Wijnstra
Femke is genomineerd voor de Emmy Verhey-Prijs
https://www.harmonie.nl/voorstellingen/3050//Fries_Toptalentenconcert_2015/

 

Concertagenda 2014

Maart 2014 (klik hier)

30 maart
Syrène Saxofoonkwartet &Nederlandse Strijkkwartet Academie
Openbare masterclass- Syrene krijgt les van Prof. Eberhard Feltz
(Hanns Eisler Hochschule, Berlijn)
Conservatorium van Amsterdam
www.nska.nl

April 2014 (klik hier)

4 april
Aurelia Saxophone Quartet
19.15 uur Musis Sacrum, Arnhem
Concert gewijd aan de Nederlandse componist Peter – Jan Wagemans muziek van J.S. Bach en C. Debussy
www.mssa.nl

5 april
Aurelia Saxophone Quartet
20.00 uur (inleiding 19.00) Grote kerk, Enschede
Visions of Light, i.s.m. James Murray
met o.a. muziekvan Hildegard von Bingen

6 april
Syrène & Frank Groothof
Familievoorstelling ‘Carmen’
14.30 uur Theater De Vest, Alkmaar
www.theaterdevest.nl

20 april
Syrène & Frank Groothof
Familievoorstelling Carmen
16.30 uur Stadsschouwburg, Utrecht
www.stadsschouwburg.nl

21 april
Syrène & Frank Groothof
Familievoorstelling Carmen
14.00 uur Koninklijke Schouwburg, Den Haag
www.ks.nl

27 april
Syrène Saxofoonkwartet
extra concert op verzoek;
16.00 uur Domani, Venlo
www.domani-venlo.nl

Mei 2014 (klik hier)

4 mei
Syrène & Frank Groothof
Familievoorstelling Carmen
15.00 uur Stadsschouwburg, Amsterdam
www.ssba.nl

4 mei
Syrene meets Pop
project ‘Volhard’
20.30 uur Domkerk, Utrecht
entree gratis
www.knalland.nl

5 mei
Syrene meets Pop
Bevrijdingsfestival Utrecht
14.00 uur hoofdpodium Park Transwijk, Utrecht
entree gratis
www.knalland.nl

10 mei
Proeflokaal in ‘Muziek & zo’
Syrène brengt een muzikale proeverij
20.00 uur Kunstkerk, Dordrecht
www.kunstkerkdordrecht.nl

18 mei
Syrène & NSKA
Openbare masterclass door Johannes Meisl (Artis Strijkkwartet)
14.00 uur Sweelinckzaal, Conservatorium van Amsterdam
www.nska.nl

23 mei
Syrène & Frank Groothof
Familievoorstelling Carmen, muziek van G. Bizet
14.30 uur Zaantheater, Zaadam
www.zaantheater.nl

24 mei
Femke IJlstra & Arno Bornkamp
Muziek Festival Oranjewoud
10.00 uur openbare masterclass samen met Arno Bornkamp
20.15 uur Concert i.s.m. Arno Bornkamp, saxofoon en Ivo Jansen, piano
Muziek van Florent Schmitt, Claude Debussy en Francis Poulenc
www.festivaloranjewoud.nl

25 mei
Femke IJlstra & Arno Bornkamp
Muziek Festival Oranjewoud
11.00 uur Concert (besloten)
i.s.m. A. Bornkamp en I. Jansen

31 mei
Femke in het Radio Filharmonisch Orkest
14.15 uur Zaterdag-matinee, Concertgebouw Amsterdam
Sergei Rachmaninov: Symfonische dansen
www.concertgebouw.nl

Juni 2014 (klik hier)

8 juni
Fris, Zoet en Stevig
Syrène saxofoonkwartet
13.00/14.00/15.00/16.00 uur
Hofjes Concerten, Leiden
www.leidsehofjesconcerten.nl

9 juni
Fris, Zoet en Stevig
Syrène Saxofoonkwartet
10.00/ 11.00 uur
Hofjes Concerten, Leiden
www.leidsehofjesconcerten.nl

9 juni
Syrène & Frank Groothof
Familievoorstelling Carmen, muziek van G. Bizet
15.00 uur

13 juni
Syrène in de Hoofdrol!
Koninkrijkconcert met o.a. Douane Harmonie en DJ
20.00 uur Orpheus, Apeldoorn
Met muziek van G.F. Händel
www.syrenesaxofoonkwartet.nl

14 juni
Der Tod und vier Mädchen
20.00 uur Taborerk, Ede
met muziek van F. Schubert en J. Haydn
www.syrenesaxofoonkwartet.nl

17/18 juni
Examenkriebels!
Try-out concert voor examen bij de NSKA
20.00 uur MusyQ, Amsterdam
muziek van W. A. Mozart, J.Haydn
toegang gratis

21 juni
Syrène & NSKA: Syrene sluit haar studiejaar af!
Openbaar examen
Bethaniënklooster, Amsterdam
tijd: n.t.b.
www.nska.nl

26 juni
Syrène op het Internationaal Kamermuziek Festival (Janine Jansen)
Fris, Zoet en Stevig
tijd: n.t.b
www.syrenesaxofoonkwartet.nl

Oktober 2014 (klik hier)

12 oktober – 12:00 uur
Workshop “hedendaagse technieken” i.s.m. DSS Aarlanderveen
Studio Aarlanderveen

18 oktober – 20:00 uur
Syrène Saxofoonkwartet
i.s.m. Douane Harmonie Nederland
De Schulenburg, Kamerik

26 oktober – 11:00 uur
Aurelia Saxofoonkwartet i.s.m.
Henry Kelder, piano International Alkema Composers Contest
Vredenburg Utrecht

31 oktober – 20:00 uur
Aurelia Saxofoonkwartet
soleert met HET Symfonie-Orkest
wereld premiere: J. Ter Veldhuis.
Gershwin, Bernstein

Hedon, Zwolle

November 2014 (klik hier)

1 november – 20:00 uur
Aurelia Saxofoonkwartet
soleert met HET Symfonie-Orkest
wereld premiere: J. Ter Veldhuis.
Gershwin, Bernstein

Hedon, Zwolle

2 november – 14:45 uur
Aurelia Saxofoonkwartet
soleert met HET Symfonie-Orkest
wereld premiere: J. Ter Veldhuis.
Gershwin, Bernstein

Musis Sacrum, Arnhem

6 november – 20:15 uur
Aurelia Saxofoonkwartet
soleert met HET Symfonie-Orkest
wereld premiere: J. Ter Veldhuis.
Gershwin, Bernstein

De Vereeniging, Nijmegen

7 november – 20:00 uur
Aurelia Saxofoonkwartet
soleert met HET Symfonie-Orkest
wereld premiere: J. Ter Veldhuis.
Gershwin, Bernstein

Muziekcentrum, Enschede

13 november – 9:30 – 10:30 uur
Syrène Saxofoonkwartet i.s.m.
Live Music Now
De Mozarthof, Hilversum
(besloten concert, kinderconcerten)

15 november – 20:00 uur
Syrène Saxofoonkwartet
Saint-Saëns, Haydn & Rameau
www.muziekkringenhuizen.nl
Nutszaal, Patershof 4 te Enkhuizen

17 november – 19:15 uur
Syrène Saxofoonkwartet i.s.m.
Live Music Now

Zonnehuisgroep Vlaardingen
(besloten concert)

20 november – 20:00 uur
Aurelia Saxofoonkwartet
i.s.m. Asko/Schonberg Ensemble
Openingsconcert Festival SAX-14
Muziekgebouw a/h IJ, Amsterdam

22 november – tijd volgt
Femke IJlstra coached sax-fanaten
en andere saxofoon liefhebbers
Workshop/masterclasses
Bimhuis, Amsterdam

23 november – 15:30 uur
Syrène Saxofoonkwartet Der Tod und 4 Mädchen
i.s.m. Fotografe H. de Gier
Hippolytuskerk, Hippolytushoef

December 2014 (klik hier)

3 december – 20:15 uur
Kon. Concertgebouw Orkest
D. Gatti/L. Kavakos
Vioolconcert Alban Berg, Concertgebouw

4 december – 20:15 uur
Kon. Concertgebouw Orkest
D. Gatti/L. Kavakos
Vioolconcert Alban Berg, Concertgebouw

6 december – 20:15 uur
Kon. Concertgebouw Orkest
D. Gatti/L. Kavakos
www.parkstadtheaterlimburgtheaters.nl
Vioolconcert Alban Berg, RABO-zaal Heerlen

14 december – 16:00 uur
Syrène Saxofoonkwartet
Nouvelle Vie
www.cellebroederskapel.nl
Cellebroederskapel
Cellebroedersstraat 4, Maastricht

15 december – 14:00 uur
Studenten van Femke IJlstra
Voorspeelmiddag, A-E -zaal,
Prins Claus Conservatorium, Groningen

17 december – 20:15 uur
Kon. Concertgebouw Orkest
M. Jansons/D. Matuev
Rhapsody in Blue,
Concertgebouw Amsterdam

18 december – 20:15 uur
Kon. Concertgebouw Orkest
M. Jansons/D. Matuev
Rhapsody in Blue,
Concertgebouw Amsterdam

21 december – 20:15 uur
Kon. Concertgebouw Orkest
M. Jansons/D. Matuev
Rhapsody in Blue,
Concertgebouw Amsterdam